תא צילום לאירועים ריאליטי בוקס                                                                                              ריאליטי בוקס
0722-657-548

תא צילום לבר מצווה

תא צילום לבר מצווהתא צילום - טרנד שכיח באירועי בר ובת מצווה

בשנה האחרונה שוטף את אולמות האירועים טרנד חדש המאפשר לבעלי האירוע לקבל זווית ראייה חדשה של האירוע אותו הם מפיקים, טרנד תא הצילום.
טרנד זה שכיח במיוחד באירועי בר או בת מצווה והוא מוקד משיכה עיקרי לנערים והנערות הנוכחים באירועים אלו.
תא צילום לבר מצווה הוא הטרנד החם ביותר בשוק האירועים, תא הצילום מאפשר לאורחים לקחת איתם מזכרת מאירוע בר המצווה ואף להשאיר לבעל האירוע מזכרת שהוא לא ישכח במהרה, תא הצילום מאפשר לאורחי האירוע לצלם את עצמם תוך שימוש בציוד צילום משוכלל ושלל אפקטים ממוחשבים, כל אורח מקבל לידיו בו במקום העתק של התמונות אותן הוא צילם על גבי מגנט. בנוסף כל צילום המתועד בעדשת המצלמה נשמר במאגר תא הצילום וישמש בהמשך ליצירת אלבום נוסף של האירוע, אלבום מקורי הכולל את תמונות כל האורחים שביקרו בתא הצילום.

גלריית תמונות מורחבת>>>

תא הצילום מאפשר לאורחים להביע את עצמם בדרכים חדשות ומקוריות

דרכים חדשות לדוגמא אורח ביישן שאינו נוהג לפזז על רחבת הריקודים יגלה בוודאי כמה כיף להתיר את הרסן בתוך תא הצילום ולהרגיש כמו דוגמן על למשך מספר דקות.
חברת ריאליטי בוקס מתמחה בהשכרת תאי צילום לאירועים, כל תאי הצילום אותם משכירה החברה מצוידים במיטב טכנולוגיית הצילום ושאר גדג'טיםהנלווים אליה, התקשרו עוד היום והבטיחו לעצמכם תא צילום לאירוע בר המצווה הקרוב אותו אתם חוגגים.

אז בסופו של דבר החלטתם להזמין תא צילום לבר מצווה? חייגו אלינו עוד היום: 0722-657-548 וקבלו הצעת מחיר אטראקטיבית לאירוע שלכם.


+שני עמרני