תא צילום לאירועים ריאליטי בוקס                                                                                              ריאליטי בוקס
0722-657-548

תא צילום לחתונה

תא צילום לחתונהתא צילום מיוחד שיוסיף עוד זווית התסכלות

ערב הכלולות ומסיבת החתונה הנערכת בו הם רגע שיא בחייהם של בני הזוג, חשיבותו הרבה של הערב מחייבת לתעד אותו בכל דרך אפשרית, כיום פרט לצילום הווידאו או הסטילס המוכרים לנו ניתן להציב בשטח האירוע תא צילום מיוחד שיוסיף עוד זווית הסתכלות על האירוע.

למה משמש אותנו תא הצילום המודרני?

תא הצילום לחתונה מזכיר במראהו את תאי הצילום שהיו חלק בלתי נפרד מתחנות האוטובוס בעברנו, בתאים אלו היה ניתן לצלם תמונת פספורט תמורת מספר שקלים ואף לקבל את התמונה בו במקום.
תא הצילום המודרני המשמש אותנו באירועים מאפשר צילום בזמן אמת וקבלת התמונות בו במקום בצורת מגנט, את התמונות המצולמות בתא הצילום ניתן לערוך בעזרת תוכנת אפקטים המותקנת בתא הצילום, התוצאה הסופית היא תמונה מעוצבת שתישאר אצלכם למזכרת.

שימוש בתא הצילום במהלך החתונה אינו מוגבל לאדם אחד בלבד

אורחים המעוניינים להצטלם יחד עם בני זוגם או חבריהם יכולים לעשות זאת בנוחיות גמורה, תא הצילום יכול להכיל בקלות שלושה אנשים ולספק להם תמונות באיכות הרצויה.

תא הצילום מביא איתו יתרון נוסף: בגמר האירוע ניתן להפוך את כל התמונות אותן צילמו האורחים לאלבום נוסף שיציג את האירוע מזווית ראייה מקורית וחדשנית, זוגות רבים נדהמים לגלות את מקוריות התמונות אותן צילמו אורחיהם במהלך הערב.

התמחות צוות ריאליטי בוקס

חברת ריאליטי בוקס מתמחה בהשכרת תאי צילום לחתונות, כל התאים מצוידים בטכנולוגיית צילום מתקדמת והם מגיעים לאולם האירוע מלווים באנשי הצוות של החברה. התקשרו עוד היום לחברת ריאליטי בוקס בטלפון 0722-657-548 והבטיחו לעצמכם תא צילום לערב המיוחד והמאושר בחייכם.

לגלריית תמונות תא צילום >>>


+שני עמרני